Įsigijote patalynės komplektą, rankšluosčių ar chalatą, bet nesate tikri, kaip prižiūrėti? Indecori boutique jus lydi ir pataria, kaip tinkamai skalbti ir rūpintis nusipirkta produkcija, kad ji tarnautų kuo ilgiau.

 

PATARIMAI, KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ #1: SKALBIMAS AR CHEMINIS VALYMAS?

Skalbti skalbimo mašina, jeigu nenurodyta kitaip (tikėtina, kad kai kurios lovatiesės ar kiti gaminiai reikalauja cheminio valymo)

 

PATARIMAI, KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ #2: ŠVELNUS KOKYBIŠKAS SKYSTAS PLOVIKLIS KURIA STEBUKLUS!

Naudokite švelnų, aukštos kokybės skystą skalbinių ploviklį arba natūralius skalbimo riešutus vietoje miltelių. Milteliai - praėjusio amžiaus palikimas, kuris gali palikti nemalonių dėmių ant medžiagų bei dirgins odą. Nepamirškite dėl visa ko įdėti ir lapelių nuo nuspalvinimo.

 

PATARIMAI, KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ #3: BALIKLIS TELIEKA UŽ DURŲ

Jokiū būdu negalima naudoti baliklio produkcijai su nėriniais ir siuviniais, net jeigu patalynės komplektas yra baltos spalvos. Kas gali nutikti? Tiesiog siuviniai rizikuoja pakeisti spalvą (ir tikėtina, kad pakeis, taps ne balti, o gelsvi). Taip pat derėtų įsitikinti, kad patalynės komplektas ar kita namų tekstilė yra tikrai baltos, o ne pieno baltumo spalvos.

 

PATARIMAI, KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ #4: PATALYNĖS KOMPLEKTAS - IT KARALIUS SKALBYKLĖJE

Patariame vienu metu skalbyklėje skalbti tik vieną patalynės komplektą, net jeigu dar liko vietos kitam. O jeigu matote, kad skalbimo mašinoje vienas patalynės komplektas netelpa - rekomenduojame išskirstyti dalimis. Tiek patalynė, tiek kita produkcija nori skalbimo mašinoje erdvės.

 

PATARIMAI, KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ #5: KREMAI INDECORI NE DRAUGAI

Kai kurie kūno kremai ir veido valikliai gali sugadinti ir pakeisti jautraus audinio spalvą, ypatingai šilką, labiau margintą patalynės komplektą - spalvos gali pasikeisti. 

 

PATARIMAI, KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ #6: (NEVELKAMA) TINGINIO PATALYNĖ

Neretai gauname klausimų, ar galima skalbti nevelkamą Tinginio patalynę. Indecori Tinginio patalynės komplektus ne tik galima, bet ir būtina skalbti! Tai yra įprastas patalynės komplektas su užpildu, kuris yra atsparus dažniems skalbimams. 

 

Įkvėpkite dizaino ir idėjų www.indecori.lt!Daugiau News

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?

Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo.  Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.
Skaityti daugiau
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ

Nieko nėra geriau, kaip atsigulti į šiltą vonią po sunkios darbo dienos. Bet viską gali sugadinti netinkami rankšluosčiai, kurie yra nemalonūs liesti ir…nesugeria vandens… Sugadinta nuotaika, blogai nusausintas kūnas… Taigi, kokybiški, gerai drėgmę sugeriantys rankšluosčiai - itin svarbu.

Keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti, kaip gi išsirinkti rankšluostį iš viso asortimento.

Skaityti daugiau
KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ
KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ

Vertėtų savęs paklausti, ar mes užtektinai laiko skiriame miegui, ar mūsų niekas miegamajame netrikdo. Įvairūs trukdžiai kaip technologijos, netvarka yra susiję su geru ir kokybišku miegu. Galima išskirti kelis punktus, kaip galime pagerinti miego kokybę ir kokius ritualus galima būtų atlikti prieš miegą.
Skaityti daugiau