Nieko nėra geriau, kaip atsigulti į šiltą vonią po sunkios darbo dienos. Bet viską gali sugadinti netinkami rankšluosčiai, kurie yra nemalonūs liesti ir…nesugeria vandens… Sugadinta nuotaika, blogai nusausintas kūnas… Taigi, kokybiški, gerai drėgmę sugeriantys rankšluosčiai - itin svarbu.

Keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti, kaip gi išsirinkti rankšluostį iš viso asortimento.

 

KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ #1: AUDINYS - BAMBUKAS AR MEDVILNĖ? O GAL ABU?


Labai svarbu, kad vonios rankšluosčiai būtų kokybiški. Vertėtų atkreipti dėmesį į audinio sudėtį. Kokybiškiausi rankšluosčiai nebūtinai bus stori ir užimantys daug vietos. Natūralaus bambuko pluošto rankšluosčiai yra žymiai plonesni ir užimantys mažiau vietos nei medvilniniai rankšluosčiai. Taipogi, bambukas labiau absorbuoja drėgmę nei medvilnė bei yra antibakterinis. Geriausias duetas - bambuko ir medvilnės. Tuomet išgaunamas idealus švelnumas ir sugeriamumas.  


KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ #2: SU NĖRINIAIS, SIUVINĖJIMAIS AR BE?


Šiandien siūlome unikalaus dizaino rankšluosčius ir chalatus, su nėriniais, siuvinėjimais, prancūzišku gipiūru. Pasiilgusiems pasakos namuose, ją galima turėti ir vonios kambaryje!  

 

KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ #3: RANKŠLUOSČIO DYDIS


Rankšluosčių būna įvairių išmatavimų, taigi labai lengva pasimesti. Dažniausiai sutinkami išmatavimai:

  • 30x30cm - Kvadratinis nedidelis rankšluostukas rankoms ar veidui.
  • 30x50cm - Rankšluostis rankoms ar veidui, kiek didesnis nei pirmasis;
  • 50x90cm (50x100cm) - Rankšluostis, dažniausiai skirtas plaukams įvynioti;
  • 90x150cm (100x150cm) - Rankšluostis kūnui.

 

Indecori siūlo jau paruoštus rankšluosčių komplektus su ar be chalato, kad Jūsų vonios kambaryje būtų ištaiginga visuma. Taip pat kai kurie rankšluosčių ir chalatų komplektai turi mielas šlepetes!
Ir kaip gi gera po karšto dušo priglusti prie švelnutėlaičių, nėrinukais padabintų rankšluosčių, leidžiančių pasijausti it prabangiausiame penkių žvaigždučių viešbutyje!  

 Daugiau News

7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame
7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame

Miegamajame praleidžiame net trečdalį gyvenimo, nes miegas yra itin svarbus kokybiškam gyvenimui bei darbui. Miegamasis turėtų būti vieta, kur po sunkio darbo dienos galima atsipalaiduoti, nusiimti kaukes ir kristi į jaukius patalus, pamiršus apie visos dienos rūpesčius. Šiame straipsnyje pasidalinsime kaip patiems susikurti prabangos užuovėją miegamajame.

 

Skaityti daugiau
ĮKVĖPKIME SPALVŲ: Turkio ir pieno baltumo duetas
ĮKVĖPKIME SPALVŲ: Turkio ir pieno baltumo duetas

Kviečiame sekti naują INDECORI rubriką - "ĮKVĖPKIME SPALVŲ", kad dar lengviau galėtumėte sukurti svajonių namus. Taip pat patarimus galėsite skaityti ir  www.indecori.lt  naujienų skiltyje.
Skaityti daugiau
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?

Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo.  Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.
Skaityti daugiau