Kartais pabundame ryte su nugaros, galvos skausmais, oda būna nemaloniai sudirgusi, o ant veido matosi naujos raukšlės? Neturėtume nuvertinti erdvės, kurioje praleidžiame trečdalį gyvenimo. Taip, tai mūsų lova. Argi nebūtų smagu po saldaus miego nubusti žvaliai nusiteikus, be nuovargio požymių? Tos kelios akimirkos po nubudimo nuteikia mus visai dienai. Nuo to priklauso mūsų produktyvumas, gera nuotaika, bendravimas su aplinkiniais.
Vertėtų savęs paklausti, ar mes užtektinai laiko skiriame miegui, ar mūsų niekas miegamajame netrikdo. Įvairūs trukdžiai kaip technologijos, netvarka yra susiję su geru ir kokybišku miegu.   Galima išskirti kelis punktus, kaip galime pagerinti miego kokybę ir kokius ritualus galima būtų atlikti prieš miegą.

 

KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ #1: MAŽIAU YRA DAUGIAU

Transformuokite savo miegamąjį į idealaus miego oazę. Išneškite nereikalingus daiktus, kurie galėtų trukdyti miegui. Miegamajame turėtų likti lova, naktiniai staliukai, jeigu reikia, daiktų susidėjimo vieta (komoda, spinta), fotelis ar kėdė, kilimas, žvakės, kvapai ir tt.

 

KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ #2: ATRASKITE AROMATERAPIJOS POVEIKĮ

Jeigu jums patinka kvapai, galite taikyti aromaterapiją. Levandų eterinis aliejus puikiai nuramina protą ir mintis, padeda atsipalaiduoti. Įlašinus kelis lašus į dozatorių (svarbiausia nepadauginti!), kambarys prisipildys pietų Prancūzijos kvapais, nuteiks svajoti.

 

KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ #3: GAMTOS GARSAI

Rami muzika gali padėti atsipalaiduoti. Vandenyno, paukščių ar kiti įrašyti garsai gali atitolinti nuo kasdienybės bei padės greičiau užmigti.

 

KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ #4: KARŠTOS VONIOS MALONUMAI

Karšta vonia - puikus būdas atsipalaiduoti prieš įžengiant į jaukų miegamajį. Nepamirškite jūros ar Epsom druskos bei natūralių kvapų. Druska atpalaiduoja raumenis, nuima neigiamą energiją. Pasileiskite raminančią muziką. Užsidekite žvakių. Patartina prieš vonios procedūras pasiruošti arbatos ir geriamo vandens, nes karšta vonia labai dehidratuoja. Te būna karšta vonia jūsų kelių vakarų ritualas, patikėkite, po tokio atsipalaidavimo jūsų gyvenimas pasikeis tiktai į gera!

 

KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ #5: RUTINA

Pasirinkite laiką, kuomet turite būti lovoje. Vienintelė vieta, kuomet rutina - geras dalykas. Pripratinus organizmą eiti miegoti tuo pačiu metu, net nepastebėsite, kaip po truputį pats organizmas norės greičiau pasiekti lovą.  

 

KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ #6: PATALŲ ŠVELNUMAS

Palepinkite savo kūną maloniais patalynės užvalkalais, kurie ne tik leis greičiau pasiekti sapnų karalystę, bet ir rytiniai pojūčiai juose bus žymiai malonesni. Nubusite pailsėję, kupini jėgų naujai dienai. Indecori patalynės užvalkalai - pilnai sukomplektuoti, su paklode, antklodės užvalkalu bei pagalvėlėmis, tad perkant Jums nereikės papildomai išlaidauti bei gaišti laiką komplektuojant. Nes esate verti jaukių patalų, ramaus miego ir žvalaus ryto.

 

Saldžių sapnųDaugiau News

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?

Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo.  Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.
Skaityti daugiau
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ

Nieko nėra geriau, kaip atsigulti į šiltą vonią po sunkios darbo dienos. Bet viską gali sugadinti netinkami rankšluosčiai, kurie yra nemalonūs liesti ir…nesugeria vandens… Sugadinta nuotaika, blogai nusausintas kūnas… Taigi, kokybiški, gerai drėgmę sugeriantys rankšluosčiai - itin svarbu.

Keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti, kaip gi išsirinkti rankšluostį iš viso asortimento.

Skaityti daugiau
PATARIMAI KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ
PATARIMAI KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ

Įsigijote patalynės komplektą, rankšluosčių ar chalatą, bet nesate tikri, kaip prižiūrėti? Indecori boutique jus lydi ir pataria, kaip tinkamai skalbti ir rūpintis nusipirkta produkcija, kad ji tarnautų kuo ilgiau.
Skaityti daugiau