Nemokamas siuntimas įsigyjant prekių už Є300 ir daugiau!

0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo.  Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.

 

O PAGAL KOKIUS KRITERIJUS VERTĖTŲ RINKTIS ANTKLODĘ?

Kaip jaučiatės miegodami? Jei miegodami po antklode nesušalote ir neatsibudote išpilti prakaito, reiškia, pasirinkote tinkamai. Jeigu suprastėjusi žmogaus kraujotaka ir jam nuolatos šalta, tuomet rinktis patariame rinktis žiemai skirtą antklodę su šilko ar bambuko užpildu ar net gulbės pūku. Jei žmogus linkęs prakaituoti, jam nerekomenduojama rinktis sintetinių pluoštų antklodžių. Labiausiai tiks bambuko ar šilko užpildo termoreguliacinė antklodė ar neįvelkami Tinginio patalynės komplektai su šilku.

 

PRIEŠ PIRKDAMI ANTKLODĘ PIRMIAUSIAI TURĖTUMĖTE ĮVERTINTI KELIS FAKTORIUS IR ATSAKYTI Į KELIS PAPRASTUS KLAUSIMUS:

  • Kokia temperatūra tam tikru metų laiku vyrauja jūsų miegamajame? Gal čia nuolatos labai šilta, tad visiškai išsiversite su vasarine antklode
  • O gal gyvenate mūriniame name ir jame net ir vasaros naktimis būna vėsoka?
  • Kaip antklodė „reaguoja“ į kūno išskiriamą prakaitą?
  • Kokių medžiagų antklodė jums labiausiai patiktų ir kokius audinius mėgstate – natūralius ar sintetinius?
  • Kokias antklodes labiau mėgstate – storesnes ir maloniai juntamas prie kūno ar plonas ir lengvutes?
  • Ar turite kokių nors alergijų?
  • Galbūt antklodė gali prisitaikyti prie aplinkos temperatūros?
  • Ar miegate vieni, ar su partneriu bei kokio dydžio yra jūsų lova?

Gera antklodė pirmiausia turi būti tinkamo jums dydžio, t. y. ne per trumpa ir ne per siaura. Standartinės dvigulės antklodės yra maždaug 200x220cm., jų užtenka ir aukštaūgiams.


SVEIKĄ MIEGĄ PUOSELĖJANČIOS ANTKLODĖS – KOKIOS JOS?


Ieškantiems aukštos kokybės rekomenduotume rinktis antklodes su bambuko arba šilko užpildu. Šios antklodės tiks jautriems, alergiškiems žmonėms. Jose neatsiranda nei dulkių erkučių, nei pelėsio. Išbandžiusieji pastebėjo ir kitą šių antklodžių privalumą – jos padeda išvengti galvos ir kūno skausmų, perteklinio prakaitavimo, kuriuos sukelia nepatogus miegas ar sintetinis užpildas. Šilkinės ar bambukinės antklodės nesukrenta, kadangi yra dygsniuotos, yra ilgalaikės, priklausomai nuo užpildo svorio tinka naudoti vasarą ar žiemą. Kai kurias antlodes galima susegti kartu, kad gautųsi žieminė šilta antklodė. Viršutinis antklodės sluoksnis – iš patvarios, orui laidžios medvilnės ar itin kokybiško žakardo. Tiek bambuko, tiek šilko užpildais praturtintų antklodžių nereikia valyti valyklose – pakanka jas išvėdinti gryname ore. Šios antklodės daugeliu atžvilgių pranoksta antklodes su kitais užpildais. 

 

O po kokia antklode miegate Jūs?Daugiau News

7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame
7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame

Miegamajame praleidžiame net trečdalį gyvenimo, nes miegas yra itin svarbus kokybiškam gyvenimui bei darbui. Miegamasis turėtų būti vieta, kur po sunkio darbo dienos galima atsipalaiduoti, nusiimti kaukes ir kristi į jaukius patalus, pamiršus apie visos dienos rūpesčius. Šiame straipsnyje pasidalinsime kaip patiems susikurti prabangos užuovėją miegamajame.

 

Skaityti daugiau
ĮKVĖPKIME SPALVŲ: Turkio ir pieno baltumo duetas
ĮKVĖPKIME SPALVŲ: Turkio ir pieno baltumo duetas

Kviečiame sekti naują INDECORI rubriką - "ĮKVĖPKIME SPALVŲ", kad dar lengviau galėtumėte sukurti svajonių namus. Taip pat patarimus galėsite skaityti ir  www.indecori.lt  naujienų skiltyje.
Skaityti daugiau
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ

Nieko nėra geriau, kaip atsigulti į šiltą vonią po sunkios darbo dienos. Bet viską gali sugadinti netinkami rankšluosčiai, kurie yra nemalonūs liesti ir…nesugeria vandens… Sugadinta nuotaika, blogai nusausintas kūnas… Taigi, kokybiški, gerai drėgmę sugeriantys rankšluosčiai - itin svarbu.

Keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti, kaip gi išsirinkti rankšluostį iš viso asortimento.

Skaityti daugiau