Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo.  Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.

 

O PAGAL KOKIUS KRITERIJUS VERTĖTŲ RINKTIS ANTKLODĘ?

Kaip jaučiatės miegodami? Jei miegodami po antklode nesušalote ir neatsibudote išpilti prakaito, reiškia, pasirinkote tinkamai. Jeigu suprastėjusi žmogaus kraujotaka ir jam nuolatos šalta, tuomet rinktis patariame rinktis žiemai skirtą antklodę su šilko ar bambuko užpildu ar net gulbės pūku. Jei žmogus linkęs prakaituoti, jam nerekomenduojama rinktis sintetinių pluoštų antklodžių. Labiausiai tiks bambuko ar šilko užpildo termoreguliacinė antklodė ar neįvelkami Tinginio patalynės komplektai su šilku.

 

PRIEŠ PIRKDAMI ANTKLODĘ PIRMIAUSIAI TURĖTUMĖTE ĮVERTINTI KELIS FAKTORIUS IR ATSAKYTI Į KELIS PAPRASTUS KLAUSIMUS:

  • Kokia temperatūra tam tikru metų laiku vyrauja jūsų miegamajame? Gal čia nuolatos labai šilta, tad visiškai išsiversite su vasarine antklode
  • O gal gyvenate mūriniame name ir jame net ir vasaros naktimis būna vėsoka?
  • Kaip antklodė „reaguoja“ į kūno išskiriamą prakaitą?
  • Kokių medžiagų antklodė jums labiausiai patiktų ir kokius audinius mėgstate – natūralius ar sintetinius?
  • Kokias antklodes labiau mėgstate – storesnes ir maloniai juntamas prie kūno ar plonas ir lengvutes?
  • Ar turite kokių nors alergijų?
  • Galbūt antklodė gali prisitaikyti prie aplinkos temperatūros?
  • Ar miegate vieni, ar su partneriu bei kokio dydžio yra jūsų lova?

Gera antklodė pirmiausia turi būti tinkamo jums dydžio, t. y. ne per trumpa ir ne per siaura. Standartinės dvigulės antklodės yra maždaug 200x220cm., jų užtenka ir aukštaūgiams.


SVEIKĄ MIEGĄ PUOSELĖJANČIOS ANTKLODĖS – KOKIOS JOS?


Ieškantiems aukštos kokybės rekomenduotume rinktis antklodes su bambuko arba šilko užpildu. Šios antklodės tiks jautriems, alergiškiems žmonėms. Jose neatsiranda nei dulkių erkučių, nei pelėsio. Išbandžiusieji pastebėjo ir kitą šių antklodžių privalumą – jos padeda išvengti galvos ir kūno skausmų, perteklinio prakaitavimo, kuriuos sukelia nepatogus miegas ar sintetinis užpildas. Šilkinės ar bambukinės antklodės nesukrenta, kadangi yra dygsniuotos, yra ilgalaikės, priklausomai nuo užpildo svorio tinka naudoti vasarą ar žiemą. Kai kurias antlodes galima susegti kartu, kad gautųsi žieminė šilta antklodė. Viršutinis antklodės sluoksnis – iš patvarios, orui laidžios medvilnės ar itin kokybiško žakardo. Tiek bambuko, tiek šilko užpildais praturtintų antklodžių nereikia valyti valyklose – pakanka jas išvėdinti gryname ore. Šios antklodės daugeliu atžvilgių pranoksta antklodes su kitais užpildais. 

 

O po kokia antklode miegate Jūs?Daugiau News

PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ

Nieko nėra geriau, kaip atsigulti į šiltą vonią po sunkios darbo dienos. Bet viską gali sugadinti netinkami rankšluosčiai, kurie yra nemalonūs liesti ir…nesugeria vandens… Sugadinta nuotaika, blogai nusausintas kūnas… Taigi, kokybiški, gerai drėgmę sugeriantys rankšluosčiai - itin svarbu.

Keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti, kaip gi išsirinkti rankšluostį iš viso asortimento.

Skaityti daugiau
PATARIMAI KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ
PATARIMAI KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ

Įsigijote patalynės komplektą, rankšluosčių ar chalatą, bet nesate tikri, kaip prižiūrėti? Indecori boutique jus lydi ir pataria, kaip tinkamai skalbti ir rūpintis nusipirkta produkcija, kad ji tarnautų kuo ilgiau.
Skaityti daugiau
KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ
KAIP PAGERINTI MIEGO KOKYBĘ - RITUALAI PRIEŠ MIEGĄ

Vertėtų savęs paklausti, ar mes užtektinai laiko skiriame miegui, ar mūsų niekas miegamajame netrikdo. Įvairūs trukdžiai kaip technologijos, netvarka yra susiję su geru ir kokybišku miegu. Galima išskirti kelis punktus, kaip galime pagerinti miego kokybę ir kokius ritualus galima būtų atlikti prieš miegą.
Skaityti daugiau