Nemokamas siuntimas įsigyjant prekių už Є300 ir daugiau!

0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kaip išsirinkti patogią ir kokybišką pagalvę?


Skauda nugarą, kaklą, nubudus pečiai – tarsi sustingę, prastai miegate ir lovoje nesijaučiate patogiai? Dėl visų šių nemalonių reiškinių kalta gali būti nepatogi pagalvė. O kaip išsirinkti tinkamą pagalvę? Ar tikrai reikia nusivilti visiems tiems, kurie tikėjosi, kad pagalvės pirkimas atrodys maždaug taip: „Atėjau – pamačiau – nusipirkau“?
Nekoks sumanymas, jei, radę pagalvių, kurioms taikoma akcija, nupirksite jų visiems šeimos nariams. Pagalvė gali tikti vienam šeimos nariui, bet pasirodys visiškai nepatogi kitam.
Pagalvė jokiu būdu neturėtų būti per siaura, nes ant jos turi tilpti ir galva, ir kaklas. Ji turi būti tinkamo aukščio. Atsakykite sau į klausimą, kaip dažniausiai miegate – ant nugaros, šono, o gal pilvo? Tiems, kurie daugiausia ilsisi ant nugaros ir pilvo, tiks žemesnės pagalvės, ant šono – gali būti ir aukštesnės.
Tinkama pagalvė – laidi orui, greitai įšylanti ir ilgam išlaikanti žmogaus kūno šilumą – tai vadinama termoreguliacinėmis savybėmis.  Tinkama pagalvė – kuriai nereikia specialios priežiūros. Visas pagalves rekomenduojame vėdinti gryname ore kaip įmanoma dažniau, bet tai nėra būtina.


Užpildas


Labai svarbus pagalvės užpildas – pagalvė turi būti minkšta, maloniai apgaubianti galvą. Geriau rinktis pagalves su natūraliu užpildu, ne sintetiniu, antraip prakaituosite ir neišsimiegosite, bus nemalonu. Labai rekomenduojame išbandyti pagalves su šilko ar bambuko užpildu. Jos yra itin komfortiškos, nealergizuoja, padeda išsaugoti sveikus plaukus ir veido odą, gelbsti kenčiantiems nuo migrenos priepuolių, alergijų, sukeliamų dulkių erkučių ar pelėsio.


Pagalvės forma 
Populiariausios – stačiakampės pagalvės, tačiau galima įsigyti keturkampių, apvalių, netgi cilindro formos. Atskira kategorija – ortopedinės išgaubtos pagalvės. Jei nejaučiate nugaros, kaklo skausmų, visiškai nebūtina pirkti ortopedinės pagalvės. Nedideles ir neįsisenėjusias problemas gali išspręsti paprasta kokybiška pagalvė. Ji nebus pigi, tačiau džiugins komfortu.


Egzistuoja ir universalios pagalvės 
Universali pagalvė yra maždaug 15 cm aukščio ir 50 x 70 cm matmenų – patalynės užvalkalų komplektuose daugiausia pridedami tokio dydžio pagalvių užvalkalai. Saldžių ir ramių sapnų.

 

Pagalvę rekomenduojame keisti kaip dantų šepetėlį - maždaug kas keturis mėnesius.


Norite patarimo? Skambinkite ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamą pagalvę. Daugiau News

7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame
7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame

Miegamajame praleidžiame net trečdalį gyvenimo, nes miegas yra itin svarbus kokybiškam gyvenimui bei darbui. Miegamasis turėtų būti vieta, kur po sunkio darbo dienos galima atsipalaiduoti, nusiimti kaukes ir kristi į jaukius patalus, pamiršus apie visos dienos rūpesčius. Šiame straipsnyje pasidalinsime kaip patiems susikurti prabangos užuovėją miegamajame.

 

Skaityti daugiau
ĮKVĖPKIME SPALVŲ: Turkio ir pieno baltumo duetas
ĮKVĖPKIME SPALVŲ: Turkio ir pieno baltumo duetas

Kviečiame sekti naują INDECORI rubriką - "ĮKVĖPKIME SPALVŲ", kad dar lengviau galėtumėte sukurti svajonių namus. Taip pat patarimus galėsite skaityti ir  www.indecori.lt  naujienų skiltyje.
Skaityti daugiau
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?

Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo.  Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.
Skaityti daugiau