Kaip išsirinkti patogią ir kokybišką pagalvę?


Skauda nugarą, kaklą, nubudus pečiai – tarsi sustingę, prastai miegate ir lovoje nesijaučiate patogiai? Dėl visų šių nemalonių reiškinių kalta gali būti nepatogi pagalvė. O kaip išsirinkti tinkamą pagalvę? Ar tikrai reikia nusivilti visiems tiems, kurie tikėjosi, kad pagalvės pirkimas atrodys maždaug taip: „Atėjau – pamačiau – nusipirkau“?
Nekoks sumanymas, jei, radę pagalvių, kurioms taikoma akcija, nupirksite jų visiems šeimos nariams. Pagalvė gali tikti vienam šeimos nariui, bet pasirodys visiškai nepatogi kitam.
Pagalvė jokiu būdu neturėtų būti per siaura, nes ant jos turi tilpti ir galva, ir kaklas. Ji turi būti tinkamo aukščio. Atsakykite sau į klausimą, kaip dažniausiai miegate – ant nugaros, šono, o gal pilvo? Tiems, kurie daugiausia ilsisi ant nugaros ir pilvo, tiks žemesnės pagalvės, ant šono – gali būti ir aukštesnės.
Tinkama pagalvė – laidi orui, greitai įšylanti ir ilgam išlaikanti žmogaus kūno šilumą – tai vadinama termoreguliacinėmis savybėmis.  Tinkama pagalvė – kuriai nereikia specialios priežiūros. Visas pagalves rekomenduojame vėdinti gryname ore kaip įmanoma dažniau, bet tai nėra būtina.


Užpildas


Labai svarbus pagalvės užpildas – pagalvė turi būti minkšta, maloniai apgaubianti galvą. Geriau rinktis pagalves su natūraliu užpildu, ne sintetiniu, antraip prakaituosite ir neišsimiegosite, bus nemalonu. Labai rekomenduojame išbandyti pagalves su šilko ar bambuko užpildu. Jos yra itin komfortiškos, nealergizuoja, padeda išsaugoti sveikus plaukus ir veido odą, gelbsti kenčiantiems nuo migrenos priepuolių, alergijų, sukeliamų dulkių erkučių ar pelėsio.


Pagalvės forma 
Populiariausios – stačiakampės pagalvės, tačiau galima įsigyti keturkampių, apvalių, netgi cilindro formos. Atskira kategorija – ortopedinės išgaubtos pagalvės. Jei nejaučiate nugaros, kaklo skausmų, visiškai nebūtina pirkti ortopedinės pagalvės. Nedideles ir neįsisenėjusias problemas gali išspręsti paprasta kokybiška pagalvė. Ji nebus pigi, tačiau džiugins komfortu.


Egzistuoja ir universalios pagalvės 
Universali pagalvė yra maždaug 15 cm aukščio ir 50 x 70 cm matmenų – patalynės užvalkalų komplektuose daugiausia pridedami tokio dydžio pagalvių užvalkalai. Saldžių ir ramių sapnų.

 

Pagalvę rekomenduojame keisti kaip dantų šepetėlį - maždaug kas keturis mėnesius.


Norite patarimo? Skambinkite ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamą pagalvę. Daugiau News

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?

Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo.  Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.
Skaityti daugiau
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ
PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VONIOS RANKŠLUOSTĮ

Nieko nėra geriau, kaip atsigulti į šiltą vonią po sunkios darbo dienos. Bet viską gali sugadinti netinkami rankšluosčiai, kurie yra nemalonūs liesti ir…nesugeria vandens… Sugadinta nuotaika, blogai nusausintas kūnas… Taigi, kokybiški, gerai drėgmę sugeriantys rankšluosčiai - itin svarbu.

Keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti, kaip gi išsirinkti rankšluostį iš viso asortimento.

Skaityti daugiau
PATARIMAI KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ
PATARIMAI KAIP PRIŽIŪRĖTI PRABANGIĄ PATALYNĘ

Įsigijote patalynės komplektą, rankšluosčių ar chalatą, bet nesate tikri, kaip prižiūrėti? Indecori boutique jus lydi ir pataria, kaip tinkamai skalbti ir rūpintis nusipirkta produkcija, kad ji tarnautų kuo ilgiau.
Skaityti daugiau