Nemokamas siuntimas įsigyjant prekių už Є300 ir daugiau!

0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kaip išsirinkti patogią ir kokybišką pagalvę?


Skauda nugarą, kaklą, nubudus pečiai – tarsi sustingę, prastai miegate ir lovoje nesijaučiate patogiai? Dėl visų šių nemalonių reiškinių kalta gali būti nepatogi pagalvė. O kaip išsirinkti tinkamą pagalvę? Ar tikrai reikia nusivilti visiems tiems, kurie tikėjosi, kad pagalvės pirkimas atrodys maždaug taip: „Atėjau – pamačiau – nusipirkau“?
Nekoks sumanymas, jei, radę pagalvių, kurioms taikoma akcija, nupirksite jų visiems šeimos nariams. Pagalvė gali tikti vienam šeimos nariui, bet pasirodys visiškai nepatogi kitam.
Pagalvė jokiu būdu neturėtų būti per siaura, nes ant jos turi tilpti ir galva, ir kaklas. Ji turi būti tinkamo aukščio. Atsakykite sau į klausimą, kaip dažniausiai miegate – ant nugaros, šono, o gal pilvo? Tiems, kurie daugiausia ilsisi ant nugaros ir pilvo, tiks žemesnės pagalvės, ant šono – gali būti ir aukštesnės.
Tinkama pagalvė – laidi orui, greitai įšylanti ir ilgam išlaikanti žmogaus kūno šilumą – tai vadinama termoreguliacinėmis savybėmis.  Tinkama pagalvė – kuriai nereikia specialios priežiūros. Visas pagalves rekomenduojame vėdinti gryname ore kaip įmanoma dažniau, bet tai nėra būtina.


Užpildas


Labai svarbus pagalvės užpildas – pagalvė turi būti minkšta, maloniai apgaubianti galvą. Geriau rinktis pagalves su natūraliu užpildu, ne sintetiniu, antraip prakaituosite ir neišsimiegosite, bus nemalonu. Labai rekomenduojame išbandyti pagalves su šilko ar bambuko užpildu. Jos yra itin komfortiškos, nealergizuoja, padeda išsaugoti sveikus plaukus ir veido odą, gelbsti kenčiantiems nuo migrenos priepuolių, alergijų, sukeliamų dulkių erkučių ar pelėsio.


Pagalvės forma 
Populiariausios – stačiakampės pagalvės, tačiau galima įsigyti keturkampių, apvalių, netgi cilindro formos. Atskira kategorija – ortopedinės išgaubtos pagalvės. Jei nejaučiate nugaros, kaklo skausmų, visiškai nebūtina pirkti ortopedinės pagalvės. Nedideles ir neįsisenėjusias problemas gali išspręsti paprasta kokybiška pagalvė. Ji nebus pigi, tačiau džiugins komfortu.


Egzistuoja ir universalios pagalvės 
Universali pagalvė yra maždaug 15 cm aukščio ir 50 x 70 cm matmenų – patalynės užvalkalų komplektuose daugiausia pridedami tokio dydžio pagalvių užvalkalai. Saldžių ir ramių sapnų.

 

Pagalvę rekomenduojame keisti kaip dantų šepetėlį - maždaug kas keturis mėnesius.


Norite patarimo? Skambinkite ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamą pagalvę. Daugiau News

Kada paskutinį kartą skaitėte skalbiklio sudėtį? Patarimai kaip suteikti pavasarinės gaivos skalbiniams
Kada paskutinį kartą skaitėte skalbiklio sudėtį? Patarimai kaip suteikti pavasarinės gaivos skalbiniams

Pavasaris jau čia ir saulės spinduliukai bei skraidančios dulkės praneša apie tai, kad galbūt reikėtų pasidaryti pavasarinę talką ;)  Po truputį apkeičiame vietomis rūbus - žieminius slepiame, o pavasarinius - dedame ir kabiname į spintą. Bet prieš tai visuomet neblogas variantas yra atgaivinti ir viską išsiskalbti nuo dulkių ir "užsistovėjusio" kvapo.  Indecori komanda bei draugų šeimos jau prisijaukino švelniausius odai bei aplinkai ekologiškus skalbiklius, po kurių nereikia minkštiklio! Galima rinktis iš trijų kvapų, kurių kiekvienas yra tiesiog waaaaaau! Namuose jau nebeturim šimto kūnui visiškai nedraugiškų skalbimo priemonių, apsiribojame tik keliais produktais!
Skaityti daugiau
Kas yra veganiškas šilkas bei kuo ypatingi Tencelio patalynės komplektai?
Kas yra veganiškas šilkas bei kuo ypatingi Tencelio patalynės komplektai?

Skaityti daugiau
7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame
7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame

Miegamajame praleidžiame net trečdalį gyvenimo, nes miegas yra itin svarbus kokybiškam gyvenimui bei darbui. Miegamasis turėtų būti vieta, kur po sunkio darbo dienos galima atsipalaiduoti, nusiimti kaukes ir kristi į jaukius patalus, pamiršus apie visos dienos rūpesčius. Šiame straipsnyje pasidalinsime kaip patiems susikurti prabangos užuovėją miegamajame.

 

Skaityti daugiau