Nemokamas siuntimas įsigyjant prekių už Є300 ir daugiau!

0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Ar jums yra buvę, kad, kurdami interjerą, neretai pasimetame derindami spalvas, ir, eidami "saugiu" keliu, viską perkame vienos spalvos?

INDECORI PATARIMAS: semkitės įkvėpimo iš gamtos, nes ji geriausiai žino kaip derinti spalvas. Kaip?  Jeigu jums pritrūktų įkvėpimo, išeikite pasivaikščioti į lauką - stebėkite pajūrio, miškų, ežerų, bei kitų kraštovaizdžių spalvas. Keliaudami taip pat fotografuokite įspūdžius ir juos parsiveškite namo.

O jeigu tam neturite laiko, kviečiame sekti naują INDECORI rubriką - "ĮKVĖPKIME SPALVŲ", kad dar lengviau galėtumėte sukurti svajonių namus. Taip pat patarimus galėsite skaityti ir www.indecori.lt naujienų skiltyje.

 

Šiandienos Indecori namų tekstilės derinys - pajūrio dvelksmas

Prie jūros dažniausiai sutinkamos spalvos - mėlyna ir kreminė, pieno baltumo, smėlio, ir jos nuostabiai dera tarpusavyje.

Spalvų rate geltona (bei oranžinė, smėlio) ir mėlyna yra priešingose rato pusėse, dėl to nuostabiai dera tarpusavyje. Gamta viską žino!

 

 

Įsigykite nuotraukoje matomą namų tekstilės rinkinį:

1. Patalynės komplektas "Mireille Cream"

2. Patalynės komplektas "Mireille Mint"

3. Buduaro dekoras - laivelio komplektas

4.  Kilimėlis chameleonas šviesios turkio spalvos 80x140cm

 

 Daugiau News

Kas yra veganiškas šilkas bei kuo ypatingi Tencelio patalynės komplektai?
Kas yra veganiškas šilkas bei kuo ypatingi Tencelio patalynės komplektai?

Skaityti daugiau
7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame
7 paslaptys, kaip susikurti 5 žvaigždučių viešbučio prabangos užuovėją miegamajame

Miegamajame praleidžiame net trečdalį gyvenimo, nes miegas yra itin svarbus kokybiškam gyvenimui bei darbui. Miegamasis turėtų būti vieta, kur po sunkio darbo dienos galima atsipalaiduoti, nusiimti kaukes ir kristi į jaukius patalus, pamiršus apie visos dienos rūpesčius. Šiame straipsnyje pasidalinsime kaip patiems susikurti prabangos užuovėją miegamajame.

 

Skaityti daugiau
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?
KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ SALDŽIAM MIEGUI?

Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo.  Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.
Skaityti daugiau